Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy enyhén szuvas fogam...

Egy enyhén szuvas fogam betömettem, de egy hónapja már fáj. Mögötte kihúzták a bölcsességfogam, a fognyak is sérült. Szerintetek hagyjam, menjek sztkba gyökérkezeltetni, magánba, mindentmentbe, vagy huzassam ki és kész?

Figyelt kérdés
Sokat olvasni arról hogy az embernek így úgy fájnak a kezelt, gyökérkezelt fogai, én a fizumból annyira ipadet akartam/ akarok venni hogy lehet lemondanék a fájós fogamról mert az nem biztos hogy lehet jobb...lehet alapból olyan érzékeny vagyok hogy nekem nem lehet furkálni a fogaim mert nem bírom, tehát hagyni kell aztán húzni..... nem gondoltam hogy ilyen problémáim lesznek az idén, jónak igérkezett volna az évem. :c

#fájdalom #tömés #hetes fog
2022. ápr. 3. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én magánba mennék, és menteném, ha menthető. 2 gyökérkezelt fogam is van, az egyik 10+ éves történet és most is tökéletes. Szerintem ez sokkal fontosabb egy ipadnél. De persze, te tudod.
2022. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nyílván fontosabb lenne nekem is de félek és nem bízom a fogorvosokban meg a legtöbb orvosban se. :S
2022. ápr. 3. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mennem kell, sajnos.


Nem akarom megvarni az éles kemeny fájdalmat, amikor fetrengek. Tudom milyen az... Na akkor 15 ipadot is odaadnal érte, csak múljon el.


Sajnos én sem örülök, de ez olyan zavaró tényező, hogy bármid lesz, nem fogod értékelni és csak a fájdalom fog foglalkoztatni.


De utálatos az egész fogászat téma, mégis muszáj tullenunk rajta. Legnagyobb utalattal megyek én is, de sajnos hiába húzom, nem lesz más választásom.

2022. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!