Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog miatti ínygyull...

Bölcsesség fog miatti ínygyulladásra mi a legjobb?

Figyelt kérdés
Most kezd kinőni a bölcsesség fogam és feszíti az inyemet emellett be is gyulladt az ínyem. Ilyen genny csomó is lett mellette. Volt már ilyen kb 3 hónappal ez előtt. Voltam fogorvosnal meg is röntgenezte, azt mondta szépen nől egyáltalán nem ferde. Akkor írt antibiotikumot. Azt mondta nem kell kihúzni, csak töri az ínyt ezért faj. Most megint be gyulladt. Házi praktikák vannak erre az esetre? Nem akarok antibiotikumot szedni, az én gyomromat nagyon megviseli.

2023. jún. 8. 15:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Gengigel gél, de megpróbálhatod at aloe vera zselét.
2023. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen esetre Corsodylt, és Listerint ajánlottak. Célszerű minden étkezés után öblögetni és gargalizálni is. A Corsodyl hatékonyabb, de nem szabad hosszabb ideig használni, mert ízérzékelési zavart okoz és elszínezi a fogakat is. Rá van írva, hogy meddig lehet folyamatosan használni.
2023. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!