Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét után...

Bölcsességfog műtét után fokozatosan szűnt meg a fájdalmad vagy hirtelen, egyik napról a másikra lett vége?

Figyelt kérdés

2023. jún. 23. 06:24
1 2
 1/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
A fokozatosan mit jelent nálad? Nekem 2 hét után kezdett csökkenni, aztán még egy hét csökkentett gyógyszerrel és utána rohamosan javult, pár nap és nem kellett szednem semmit rá.
2023. jún. 23. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ez fokozatos. Olvastam olyat, hogy valakinek fájt, fájt, majd mintha elvágták volna. Volt már másik bölcsességfog műtétem, akkor két hétig biztosan fájt és szedtem gyógyszert, de nem emlékszem, hogy végig ugyanannyit szedtem-e. Csak arra emlékszem, hogy 2 hét utan már nem kellett gyógyszer. Jelenleg nem javul a fájdalom, ezért félek.
2023. jún. 23. 06:44
 3/11 A kérdező kommentje:
Visszamentél közben az orvoshoz? Vagy nem aggódtál, csak vártad, hogy elmúljon? Alsó vagy felső fog volt?
2023. jún. 23. 06:55
 4/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Alsó volt, nem mentem vissza emiatt, mert a 2 hét alatt míg fájt, varratszedésre kellett mennem és akkor a doki mindent rendben talált. Utána meg már jobb lett, írt antibiotikumot is.
2023. jún. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehetséges, hogy azért írt fel antibiotikumot, mert túl lassan gyógyult? És utána attól lett jobb? Vagy rögtön a műtét után felírta? Én nem kaptam antibiotikumot, azt mondták, nem szükséges. A varratszedésen, egy hét után nálam is mindent rendben találtak. De 9 nappal a műtét után még mindig fáj.
2023. jún. 23. 08:55
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%
Nekem a varratszedésen írta fel már, akkor műtét után voltam több, mint egy héttel, de akkor is csak azért, mert rákérdeztem a nagy fájdalom miatt meg nekem gyulladt is volt nagyon, plusz szájzáram is volt. Utána biztosan segített az is...
2023. jún. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Örülök, hogy rendbejött. Nem tudom, velem mi lesz. Most próbálok utánajárni, kell-e antibiotikum.
2023. jún. 23. 09:32
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
1 hét biztos hogy lesz, 2 hét után már nem vészes, sőt egyre jobb, de frontra lehet hogy évek múlva is visszajön a fájdalom.
2023. jún. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, egy éve volt másik műtétem, illetve ott csak húztak, viszont egyszerre 3 db fogat. Azokat még most is érzem néha. Hétfőn vissza kell mennem az orvoshoz, meglátjuk, mit mond. Mennyi idővel az antibiotikum után lett jobb?
2023. jún. 23. 19:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Én kemény vagyok, nem szedtem semmilyen fájdalomcsillapítót, csak jegeltem, bormentaolajos vízzel öblögettem, sok vizet ittam és kevesebbet ettem.
2023. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!