Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerdán,július 12-án volt egy...

Szerdán,július 12-án volt egy nyálmirigy ciszta amit kiműtöttek a számból és összevarták a sebet, mehetek így vasárnap gyógyfürdőbe vagy várjam meg a varrat szedést?

Figyelt kérdés
csak mert a papíron ott van hogy kerüljem a hideg-meleget, az értágító hatású dolgokat( pl.: kávé), tejterméket, tojást, azt hogy meddig az sajnos nincs rajta, a doki egy hetet mondott a varratszedésre, azaz jővőhét héten szerdán mennék, várjak addig vagy vasárnap már menjek? egyáltalán befolyásol ez valamit?

2023. júl. 14. 23:13
 1/8 A kérdező kommentje:
kinek mit mondtak annó?
2023. júl. 14. 23:13
 2/8 A kérdező kommentje:
és kávét meddig nem szabad? a többit bírom de a kávl nélkül nehéz a munka : D
2023. júl. 14. 23:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy mehetsz.
2023. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ok, szerintem mar így is mind1 mert a 30 fokos szoba felér egy gyógyfürdővel
2023. júl. 16. 18:12
 5/8 A kérdező kommentje:
és a kávé?
2023. júl. 16. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:
A kave ertagito hatasu, én azt is melloznem
2023. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ja de akkor varrat szedésig? már kb semmi nem látszik
2023. júl. 17. 00:23
 8/8 A kérdező kommentje:

megkérdeztem a dokit és azt mondta hogy sajnálja hogy elfelejtette mondani de csak az első 48 órában kellett volna kerülni a kávét, foghúzásnál máshogy van

a fürdőbe is mehettem volna, csak azért írom hátha hasznos lesz valakinek egyszer

2023. júl. 18. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!