Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mélyharapás miatt harapás...

Mélyharapás miatt harapás emelő készüléket kaptam(eva platte) Meg lehet szokni?

Figyelt kérdés
Fogok tudni vele normálisan beszélni enni és inni? 0-24-ben bent kell lennie és félek hogy ez egy lehetetlen kuldetes. Még az álkapcsomat se tudom ellazitani miatta és borzalmasan pösze lettem tőle. Az evést még meg se próbáltam. Akinek van vele tapasztalata és tudna kicsit mesélni azt megköszönöm.

#MÉLYHARAPÁS #harapásemelő #Első mettszők mögött
2023. júl. 14. 23:18
 1/2 anonim válasza:
Szia! Mivel már régi a kérdés, én érdeklődnék tőled, biztos meg tudod már válaszolni. Hasonló helyzetben vagyok. Tegnap rakták fel és alig tudok érthetően beszélni. Javul idővel?
febr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azóta se vettem rá magamat hogy hordjam :( Félek hogy a munkahelyen kiröhögnek vagy kibeszélnek a munkatársaim miatta ezért meg se próbáltam hordani..
ápr. 19. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!