Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás árak 2023-ban?

Benedekvoltam kérdése:

Fogszabályozás árak 2023-ban?

Figyelt kérdés
Fogszabályzóra lenne szükségem,depresszióval küzdök a csúnya fogaim miatt,a beszédkészségeim is romlanak miatta.Mennyibe kerülne egy fogszabályzó készülék plusz a kezelések,mindent beleszámolva? Legalább 2 évig viselném elnézve a fogaimat. 24/F

2023. júl. 21. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ kihez mész, Bp vagy vidék, hagyományos fém brackettek vagy mondjuk zafír stb, de fél millió alatt összesen nem nagyon jön ki sehol. De lehet ennél jóval több is.
2023. júl. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hat lehet mar lassan hitelt kell ra felvenni, ugy mint a lakasokra hazakra egy szar helyen is ahol csak cganyok laknak. Szoval ja.
2023. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
"fél millió alatt összesen" : Összesen??? Csak a készülék kerül ennyibe, vagy ennél is többe!
febr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért is fogalmaztam úgy kedves 3-mas, hogy attól függ 🤷🏼‍♀️ minthogy házat is lehet venni 20 millió forintért is, csak hát Tápióbicskekisf@szom-Alsón egy kádár kockát, nyilván nem Budapesten egy új építésű 150 nm-es családi házat.
febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Értem én, csakhogy félmillió forintból nem igazán lehet megúszni, amikor a legolcsóbb fogszabi 200 ezer állkapcsonként... Itt kezdődnek az árak.
febr. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!