Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Aszimmetrikus fogkoronával...

Aszimmetrikus fogkoronával lehet kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elb.sztam,hagytam magam rabeszelni a koronara szabályzó helyett. Direkt megkerdeztem a fogorvost, hogy szimmetrikus lesz e a végeredmény, ugyanis a felso fogsorom teljesen el van csuszva. Azt mondta persze, tökéletes lesz, ne aggodjak, jobb lesz mintha szabalyoztatnam. Ehhez kepest szinte ugyanabban a pozícióban van az egesz, borzaszto. Egesz eddig az vigasztalt, hogy megtudom oket csináltatni, erre ez lett a vegeredmeny. Az egyik oldal joval feljebb van illetve kb egy fel centit el van csuszva. Fogalmam nincs mit kezdhetnek igy veluk, hova kellene fordulnom.

Tudom, hogy egy idiota voltam, hogy hagytam magam megvezetni, de laikuskent csak az lebegett elottem, hogy "gyorsabb lesz" es "tökéletes" :(


2023. júl. 21. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Erről egy kép jobb lenne, mert nem vagyok teljesen biztos benne, hogy jól értem-e.
2023. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!