Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 2 év fogszabalyzas után nem...

2 év fogszabalyzas után nem vagyok elégedett az eredmennyel. Ami részben tényleg annak tudható be, hogy a fogaim alapjában nem szép formajuak. Viszont minimális helyhiany miatt a 2 metszőm kicsit ki kellett dönteni, és így hülyén néz ki?

Figyelt kérdés

A frontálisan ha valaki szembe van velem pont úgy hülye a mosolyom, oldalról egész tűrhető


Viszont egy elég jó hírű fogászatban csinaltak és nen hiszem el hogy ezt nem lehetett volna szebbre csinálni


Vagy akkor reszelni kellett volna kicsit hogy több hely legyen.. vagy akár bele mentem volna hogy húzzuk ki akkor a 4es fogakat de semmi


Gondolkoztam hogy Budapesten keresek egy nevesebb fogorvost véleményt kérni, de attól félek sokat nem javulna plusz éveket már nincs energiám újra beleölni


2023. júl. 23. 00:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Kép: [link]
2023. júl. 23. 00:11
 2/5 A kérdező kommentje:

Ennyire nem veszesen ferde amúgy,sajna az előlapi kamera kicsit ront rajta


Viszont a metszoim nincsenek egy vonalban és kiljebb állnak a helyhiany miatt.. pont azoknak kéne a legszebbnek lenni.



És 2 évig utaztam vidékre minden hónapban:( mert annyira dicsertek a szegedi rendelőt

2023. júl. 23. 00:13
 3/5 A kérdező kommentje:
2023. júl. 23. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz meg pár embert, hogy hülyén néz-e ki. Mert szerintem csak te látod a "hibát", senki másnak fel sem tűnik. Szóval én így hagynám a helyedben.
2023. júl. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dentálhigiénikusként nekem az első, ami szembe tűnik, hogy az ínyed nagyon messze van a fogaid élétől. A kép alapján nem egyértelmű, hogy ez az íny visszahúzódása miatt van-e, de ettől nagyon hosszúnak tűnnek a fogaid.

Keress fel egy parodontológust (ínyre és fogágyra specializálódott fogorvos), hátha tud neked segíteni egy ínyplasztikával.

2023. júl. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!