Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökércsapos fogpótlás?

Gyökércsapos fogpótlás?

Figyelt kérdés
Lehet akár több egymás mellett lévő fognál is alkalmazni?
2023. júl. 28. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Elnezest, hogy nem tudom a valaszt, es irok.

Szoval, nekem egy 17 eve gyokerkezelt otos fogamban mar inlay volt, sima tomest az a kis fog nem birt el. De szetroppant, es csak egy oldalon vekony hej maradt a fogambol. Igy tettek csapot a gyokerkamraba, arra csapos fogat egy eve.

Valahogy ugy erzem, nem biztos, hogy sokaig fog tartani. A fogorvos mondta, korona, ami nem is biztos, hogy lehetne, nem lenne, ami tartsa, a jovoben implantatumot ajanl, ha ez nem tarthato meg.

Csak erzem alul a nyomast, hogy van ez a csap belul, illetve a pici otos fog helyett ez a bigyo eleg bizonytalan erzes. Ezert nem tudok mellette elkepzelni meg egyet.

De ez az en velemenyem csak.

2023. júl. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet bármennyi fognál alkalmazni.
2023. júl. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Durva,h afogorvos,akit ajanlottak,az siettette volna a foghuzast. Es az altala ajanlott szajadbesz meg erdekes mod pont szabin van meg utana is.


Felhivtam a szajaebeszt es allitolag csak ezzel a technologiaval ultet be es nem tudta megmondani a techn nevet… aztan evaetdlte,h a csap 170 ezer,es lehet h csontpotlas kell. Alig lehetett kihuzni az mennyi. Hat 90-800 ezer kozott……


Tehat ezert legt eroltetve siettetve a foghuzas.


De most,hogy meglattam,h a fogam gxokerebe olcsobb csapot ultettetni. Igy lemondtam a huzast.es elmegyek masik fogorvoshoz. Ezt a kettot meg meghagyom masoknak.


A

2023. júl. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!