Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az egyik mandulámnak kellemetl...

Az egyik mandulámnak kellemetlen a szaga miért ?

Figyelt kérdés
Olyan szaga van mintha mandulakő lenne viszont a mandulámba nincs mandulakő és csak az egyik mandulám a másiknak semmi kellemetlen szag/íz nincs.Minden fogam jó.Napi kétszer mosok fogat alaposan használok mindig fogselymet minden étkezés után is.Használok szajvizet is.Nem dohányzom nem iszok alkoholt nem kávézok.A leheletemen nem érződik.Csak én érzem magamnak ha pl osszeszoritom a két mandulám és nyelek egyet.Leginkább akkor érződik ha az ujjammal megnyomkodom.Manduláimról annyit hogy nagyok fájdalom nincs “mandulagödörökbe”nem látok mandulakövet meg akkor se ha ujjal megnyomkodom.Én “passzív “ mandula gyulladásra gondolok ha van ilyen mármint enyhén be van gyuladva de nem fáj.Csak azt nem értem miért csak az egyik a másik nem.Bocsi a fogalmazásért nem nagyon megy😅

2023. júl. 29. 15:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. út: a gégészhez

2. út: a pszichiáterhez! Összeszorítani a két mandulát (azt hogy kell?), és szagolgatni, ez a több évtizedes gyakoris edzésemet is felülmúlja! Szerintem ez a legabszurdabb dolog, amivel életemben találkoztam!

2023. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Én meg azt nem értem, hogy az ujjaddal nyomkodod a manduládat, és nem hánysz tőle?
2023. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
Hogy tudod megszámolni a manduládat?😂😂😂😂😂😂😂😂😂
2023. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
A mély kriptás mandulákba észrevehetetlenül megragad az ételmaradék és ez okozhat kellemetlen szagot.
2023. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!