Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Leesett az éjszakai fogszabály...

Leesett az éjszakai fogszabályozóm mit tegyek???

Figyelt kérdés
Kb egy hete leejtettem az alsó éjszakai fogszabályozómat. Nem merek szólni apumnak mert félek hogy mérges lenne. Volt egy időszak amikor lusta voltam berakni emiatt jó párszor le voltam cseszve a dokinál. Eddig felment a fogamra, de mi után leejtettem azután már fel sem jött. Próbáltam fel erőszakolni a fogaimra, de sehogy se sikerült. Nagy baj hogy ennyit vártam vele? Van valami tanácsotok mit csináljak a helyett, hogy szolnék bárkinek? Eléggé félek nem egy olcsó dolog:((

2023. aug. 7. 01:18
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Menjél pszichológushoz mert ha ilyen apró dolgok ekkora stresszt váltanak ki belőled te egy 2 lábon járó idegroncs leszel felnőtt korodra.
2023. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%

Hívd fel a fogorvost aki felrakta és mihamarabb kérj időpontot, hogy visszarakhassa.

Amíg nincs fent addig meg ne aggódj, nem történt semmi baj ha a fogaid nem sérültek. Csak nyugi! Nem fogszabályzóval születtél a szádban az csak egy esztétikai úri huncutság. :)


ne stresszeld magad, azzal csak elrontod a kedvedet és rosszabb esetben még a szeretteidét is.


Minden rendben lesz csak vissza kell rakatni az orvossal.

Én akkor voltam kb ennyire megijedve amikor a metszőfogaim közül kiesett a tömés és amikor mosolyogtam akkor volt a két metszőfogam között egy szemmel jól látható lyuk!!! Fogselyemmel erősebben rántottam meg és jött a gyengén behelyezett tömés. Addig tartott a parám amig eljutottama fogorvoshoz és tá dám. elmúlt. Szóval te is menj fogorvoshoz és tá dám a problémád megoldva. Nem szabad ilyen kis probléma alatt összeroskadni. Ennél az életben 100x vagy 1.000 nagyobb problémák is fogják nyomni a vállaidat, ha addigra nem görcsölöd magad szellemifogyatékosra.

2023. aug. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%

Az a rossz, hogy butácska vagy és hiába segít neked az apád még így sem vagy hajlandó együttműködni vele a saját érdekedben, így valóban ezt érdemled amilyen helyzetben vagy talán az értelmetlen ellenszegülésed majd most megváltoztatja a torz gondolkodásodat. Magadnak kerested a bajt akkor vidd is el.


Mond meg apádnak, hogy hülye vagy mint a segg és ezek után megpróbálsz normálisan viselkedni nem úgy mint egy segg akit álldóan rugdosni kell a jó irányba, mert egyedül képtelen a jó utón maradni.

2023. aug. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólj apádnak. Legfeljebb kapsz egy lecseszést megint. Bocsánatot kérsz, túlleszel rajta, az,élet meg megy tovább.
2023. aug. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell menni vele az orvoshoz, könnyen lehet, hogy csak a kapocs torzult és helyben megoldja. Leejteni a legtermészetesebb dolog a világon, az ember leejti a telefonját is, a pénztárcáját is, azt mégsem csinálunk lelki kérdést belôle. Ha nem hordod, vagy nem úgy illeszkedik, az sokkal nagyobb baj.
2023. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!