Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ideiglenes tömést kaptam, de...

Ideiglenes tömést kaptam, de egy pici helyen, kicsit érdes, vagyis kiáll egy kis tömés, vagy nem tudom hogy mondjam, na szóval ez most ha fogatmosok szépen lekopik majd? Mert így nagyon idegesíti a nyelvem.

Figyelt kérdés

Amúgy felső 4-es fogat amalgámmal tömnek majd be véglegesen? Mert valamit beszélt a doki, hogy lehet fizetni kell, mert az amalgám csúnya.

Mellesleg soha semmit nem mond, hogy pl, mit csinál, most is csak lestem mert azt hittem már véglegesen betömi, erre a végén közölte hogy menjek még egyszer vissza, de ha visszakérdezek már elküld, hogy következő...


2010. okt. 15. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kérdezi / megszokta nézni hogy egy szintbe van e a többi fogammal a tömés, addig ki sem enged.. Válts fogorvost, ez egy moslék ember.
2010. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a kiálló valami az a tömés, mivel nem jól lett lecsiszolva. Elméletileg ha mosod a fogad, akkor se jöhet le(hiszen ennyi erővel egyszer csak a fogadból is kimosnád), szólni kell a dokinak, visszamenni hozzá és kb 6-8 mp alatt segít rajtad. Hát már nem nagyon ajánlott az amalgám tömés(megéri fizetni), helyette ún. esztétikus fehér tömést raknak be, ami olyan mintha a saját fogad lenne. Ha bármi kérdésed lenne még nyugodtan írj mailt.
2010. okt. 16. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A felső 4-es fogadat ne engedd amalgámmal betömni, mert látszani fog, ha beszélsz, vagy mosolyogsz. Menj olyan rendelőbe, amelyiknek Egészségügyi Pénztári Tagsága van, ott ingyenesnek kell lenni, a fehér tömésnek is. / OEP tagság van kiírva./
2010. okt. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!