Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyulladt fog miatt fejfájdalom?

Gyulladt fog miatt fejfájdalom?

Figyelt kérdés

Volt 2 rossz húzandó fogam, ma kihúzták, röntgen szerint az egyiken volt valami elváltozás, a másik pedig menthetetlen volt.


Pár hete fáj a fejem, gondoltam emiatt, ha igen kb mikorra várható a gyógyulás?


Tudom senki nem orvos, de hátha volt már valaki hasonló helyzetben.


Fogorvos nem mondott semmi konkrét dolgot, nem kellett volna antibiotikumot kapnom?


2023. aug. 15. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mit érzel a fejfájjásnál, pl; lüktető vagy nyomás szerű a fájdalom?
2023. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Állandó fejfájdalmat, halánték, homlok, néha szem alatt/körül, az elején csak a vélt rossz fog felöli oldalon utána terjedt ki. A gyökér felől, néha lüktetett enyhén, ezért se tudta megmondani a doktor, hogy konkrétan ez okozhatta e a fejfájást, de mivel az a 2 fog amúgy is rossz volt, és az egyiknél találtak valamit a gyökérnél, ezért kihúztuk.


Én arra gyanakodnék, hogy arcüreg környéki gyulladás, amit a fog okozhatott ?

Este vettem be két fájdalomcsillapítót, így gondolom az még bennem van, ezért nem érzek most semmit, de általában éjszaka erősödik fel, azért is gondolom laikusként valami fogról elinduló gyulladásnak.

2023. aug. 16. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!