Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Milyen hamar jön vissza...

Milyen hamar jön vissza nektek a fogkő ha leszedik?

Figyelt kérdés
Én félévente járok eltávolításra, de 2-3 hónap után már kezd látszani, főleg az alsó fogaim belső felén.
2023. aug. 16. 20:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
1 het, mert termeszetes. A nyalad miatt is, asvanyok miatt is (pl viz), felevente eleg lekappintani ha keves van akkor evente (ha jol mosod jo technikaval, betanitottan nem pedig dorzsolod kedved szerint).
2023. aug. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én évente járok. Most góckutatas miatt hamarabb mentem kb fél évvel a szokásos időpontom előtt és azt mondta a doki, hogy nem kell leszedni a fogkovet.
2023. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
10%
De az also fogad belso felet senki nem nezi. Teljesen termeszetes. Ameddig nem buzlik es a fogak kozti kis rest is betomi es mar egy kisebb hegyet alkot ott lent.
2023. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én is félévente járok, de olyan 4 hónapra szokott már nekem is a belső felén feltűnni.
2023. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
3 Azért azt az állapotot nem kell megvárni, mivel a gyulladások melegágya, a folyamatos rossz szájhigiéne vezet oda ahol a magyarok statisztikailag igen pocsék fogazata áll, kihullanak a fogak stb íny lehúzódás, szövődmények.
2023. aug. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Miota elektromos fogkefevel mosom ( Sonicare), mosas elott fogselymezem, Colgate orokke valtozo nevu fogkrembol a nagyon alaposan tisztitot veszem, rendesen eszem es ettol jo a gyomrom, a nyalam, azota szinte nincs. Azaz 12 eve.
2023. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Evente jarok, hatos vagyok. Alig van mit leszedni. Fiatalon pedig nagyon fogkoves voltam.
2023. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5 lasd 1 valaszom
2023. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
#3 nem az a lényeg, hogy nézik-e vagy sem, hanem hogy egészségtelen. Ennyi erővel csak a felső, első fogaidra vigyázz, mert csak azok látszanak nevetésnél.
2023. aug. 17. 01:36
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

9


Nem egeszsegtelen. A tulzott fogko az, de a minimalis nem, de nem is egeszseges, semleges. Ez termeszetes, ha mar csak vizet iszol az asvanyok miatt letelepszik. Ez kalcium. A nyaladban is van asvany sok, feherje, enzimek. Elkerulhetetlen mert a tested igy mukodik. Akkor a sz*r is egeszsegtelen meg a hugy is? A takony? Csipa? Akkor wc-zz ejjel nappal, fujj kozben orrot, es dorzsold a szemedbol ki a csipat amint van. A kezmosasrol hadd ne beszeljek. A borodon meg ott van millonyi bakterium, gomba, organizmus. A beleidben szinten, de azok is egeszsegesek - egy bizonyos mertekig. Homeostazis, kedves kerdezo. Aranykozeput kell.


Jarhatsz minden nap lekappintasra mert van egy nanometernyi fogko es egeszsegtelen. Sehol nem irtam hogy addig novezd a koveidet ameddig Mount Everest log ki a szadbol. Pont az ellenkezojet. Nem ertem a hozzaallasod.


Az a hasonlat meg total nem passzol.

2023. aug. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!