Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogászati góc okozhat levertsé...

Fogászati góc okozhat levertséget, extrém gyengeséget?

Figyelt kérdés

Van egy pár éve tömött fogam, ami nem fáj egyébként, viszont egy fogorvos azt mondta röntgen alapján, hogy gyökérkezelni kéne. Mondtam oké, majd kértem időpontot hozzá, de aztán mire mentem volna lebetegedtem, és mire felgyógyultam ő már elment abból a magánrendelöből, îgyhát kértem egy másik helyre időpontot, ahol a doki megnézte és azt mondta ő nem látja indokoltnak a gyökérkezelést.

Teljesen tanàcstalan vagyok. Menjek egy harmadikhoz is?

Pár hónapja majdnem minden nap nagyon nagy gyengeség jön rám, ami egész nap kitart. Vérnyomásom jó, vérvételen sem volt magas a CPR, ami gyulladást jelez. Vashiányom sincs.

Okozhat egy góc ilyen tünetet egyáltalán? Vagy máshol kutakodjak?



2023. aug. 24. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem, ha nem fáj a fogad, akkor ez nem okozhatja.
2023. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg minden okozhatja, akár fog is, zimpla b1w vagy magnézium hiány vagy valami kezdodo betegseg.
2023. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1: Nem szükséges a fogfájdalom, hogy góc legyen.
2023. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen hőségben nem csoda, hogy levert és erőtlen vagy. Elmehetsz persze másik fogorvoshoz is, de nem valószínű, hogy a fogad a probléma forrása.
2023. aug. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos mára nagy melegtől függetlenül is jelentkezett ez a gyengeség. De olyan, h lassan állni sincs erőm hosszabb időre.:(
2023. aug. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!