Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon elhagyagoltam a fogaim, sőt egész életemben (17).

Egy 4 hónapja már próbálok javítani a helyzeten, elektromos fogkefe, fogmosáss reggel és este is, cukrosat nem sokat enni.

Az a probléma hogy ugye a fogaim nincsenek a legjobb állapotban, szuvasok kb 4 db.

Mit szólna hozzá a fogorvosom?

Már 2 fogamat csinálta, kb 4 hónapja járok oda.

Nagyon rendes.

De mit szólna ha ennyi rossz foggal mennék? Nem tudom látta-e már őket.



2023. aug. 29. 20:51
 1/3 anonim válasza:
100%
Menj el a dokihoz. Hidd el sokkal rosszabb fogakat is látott már a tiédnél. Magától sajnos nem fog rendbe jönni csak romlani, ha nincs kezelve.
2023. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Először is, írd egybe:

[link]

Másodszor: csináltasd meg őket, mert - ahogy egyes írja - maguktól nem fognak rendbe jönni. A fogfájásnál pedig nem sok rosszabb dolog van, ráadásul az implantátum árban a sokszorosa egy tömésnek, ha mondjuk ki kell húzni egyet-kettőt, mert elhanyagoltad őket.

2023. aug. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem mész fogorvoshoz még rosszabb lesz. Ha nem kezeled időben akkor begyullad ( iszonyat tud fájni, enni se fogsz tudni rendesen) és vagy gyökérkezelik vagy foghúzás.


Hiddel nekem két fogam is begyulladt gyökérkezelték de a fogorvosom elbaszta ezért kihuzattam. Nincs két fogam. Ezért megtanultam hogy ha egy kicsit is szuvas a fogam azzonal megyek a dokihoz.

2023. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!