Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van olyan fogászat ahol...

Van olyan fogászat ahol ingyen megcsinálják a fogaimat,hogy egy lépéssel közelebb kerülhessek,hogy ne legyek magányos?

Figyelt kérdés
A lányok nem akarnak foglalkozni velem,meg úgy az emberek sem általában.Igénytelennek és butának tartanak,amiért több fogam is hiányzik.Ezen csak úgy tudnék változtatni ha lenne egy fogászat,ahol fájdalommentesen kivennék a rossz foggyökereket és ingyen pótolnák a hiányzó fogakat.Sajnos hiába mostam mindennap 2-szer fogat ez kevésnek bizonyult.Az volt a gond,hogy nem jártam fogászatra,csak ha már fájt a fogam és nem lehetett megmenteni.

2021. okt. 19. 07:29
A kérdező szavazást indított:
Van olyan fogászat,ahol ingyen csinálnak fogpótlást
Nincs olyan,hogy ingyen csinálnak fogpótlást
23 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre hogy hiába értelmes valaki,ha hiányoznak a fogai butának tartják.Engem is butának tartanak.
2021. okt. 19. 07:32
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha komolyan gondolod, hogy majd ingyen megcsinálják a fogaidat, hogy csajozhass, akkor tényleg elég buta lehetsz.


Nincs ilyen fogászat, az elképzelés is röhejes.

2021. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2 valami államilag támogatott fogászatra gondoltam,ahová a szegények mehetnek csináltatni a fogukat.
2021. okt. 19. 07:36
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
TB alapon csak húznak, és a fogkövet szedik le.
2021. okt. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ebből a fizetésből mire félreteszek annyit hogy pótoltatni tudjam a fogaimat megöregszem.60 évesen kezdhetek majd csajozni.
2021. okt. 19. 07:40
 6/19 anonim ***** válasza:
17%
Vigyázni kellett volna a fogaidra.
2021. okt. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
17%
Könnyebb lett volna vigyázni a fogaidra.
2021. okt. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%

#6-#7: kioktatás helyett mondjuk többet érne legalább 1 releváns/biztató szó, mert az időt visszaforgatni szerintem még senki nem tudja...

Kérdező: Miskolcon van az Adamantin fogászat, akik TB-re elég sok mindent megcsinálnak. Nem tudom, hol laksz, de egy próbát megér, legalább írj nekik, vagy a közeledben keresgélj ilyet, biztos van valami.

Manapság már elég jó lehetőségek vannak megfizethető áron, próbálj meg utánajárni.

Egyébként biztos lehetsz benne, hogy fogad miatt egy nő sem fog butának tartani :P

2021. okt. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
8 igénytelennek sem?
2021. okt. 19. 07:56
 10/19 anonim ***** válasza:
92%
De igénytelennek igen.
2021. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!