Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A nyelvemen hátul fehér...

A nyelvemen hátul fehér trutyi van, valószínű lepedék mert most volt védőnői vizsgálat és nem mondták hogy gombás lenne. Mivel szedjem le?

Figyelt kérdés
A hátulján van ott meg már öklendezek ha fogkefével próbálom.
2010. okt. 16. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod leszedni, magától fog elmúlni. Valószínűleg emésztőrendszeri problémád van. Nekem egy hétig ilyen volt a nyelvem 10 nap antibiotikum után 2 héttel. Normaflore vagy sok natúr joghurt. Én utóbbit választottam, 4 nap alatt elmúlt. -előtte egy hétig csak filóztam mi lehet a bajom aztán megkérdeztem hozzáértőktől- Jobbulást!
2010. okt. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben van inkább joghurt nem szeretem a gyógyszereket.. Köszi szépen rendes vagy..
2010. okt. 16. 22:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Amúgy ez olyan hogyha megsimítom a nyelvem az ujjammal akkor a lemosott területen érdes ott ahol trutyis meg csúszós:\
2010. okt. 16. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is ilyen "undi" volt a nyelvem.. Próbáltam leszedni fogkefével, de már az elején látszott, hogy nem fog menni. Aztán megkérdeztem mindenkit -legutoljára a dokit:P- és mindenki szerint gyomor ill. emésztőrendszeri panasz okozta ezt. Ettem pár napig reggel és este 1,5-2 deci natúr joghurtot és el is múlt minden nélkül:)

A normaflore szerintem nagyon jó probiotikum csak hát az ára..

Arra figyelj, hogy ne ízesített joghurt legyen és ha lehet probiotikusat is egyél. Tudod, az a pici palackos.

Szép napot)

2010. okt. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm:)
2010. okt. 17. 10:28
 6/9 A kérdező kommentje:
Egy Actimel és teljesen elmúlt köszi szépen!
2010. okt. 18. 13:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Pont kérdezni akartam, hogy jobban vagy-e?) Örülök, hogy igen)

Vigyázz magadra!!!

2010. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!!
2010. okt. 23. 22:39
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok!Ugyanez a problémám,és itt nagyon hasznos információkat találtam,nekem már 1hónapja ilyen...a joghurt és a gyógyszer biztos jó?Ezenkívül valami más esetleg? Nagyon zavar,és a szaga is elég kellemetlen...
2011. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!