Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogpótlást szeretnék az"állami...

AC-DC kérdése:

Fogpótlást szeretnék az"állami" orvos elsőre egy milliós összeget mondott. (nem tudom kifizetni)Kértem,hogy én SZTK alapon szeretném a 62 év feletti kedvezménnyel.Rendelésre érkezve,be sem engedtek a rendelőbe,mert állítólag ez a kedvezmény megszűnt?

Figyelt kérdés

2023. szept. 16. 16:37
 1/10 anonim válasza:
100%

Fogpótlásért már régóta fizetni kell. Jó sokat.

Az ún. körzeti fogorvosnál szerintem csak a húzás és tömés van ingyen.

2023. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

62 év felettiek esetén: a kivehető és rögzített fogpótlások fogorvosi munkája térítésmentesen jár (ingyen), a technikai költségekhez támogatás kapható. Mértékét a NEAK határozza meg.



Ez 2023-as.

2023. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!Én is ez alapján kértem,sok helyen olvastam,de azokon a helyeken csak idézik.Hol tudnám hivatalos helyen megnézni?
2023. szept. 16. 17:24
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Nézd meg a rendelőben a betegjogi képviselő elérhetőségét. Jelentkezz be hozzá.
2023. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is betegjogi képviselőre,minden hónap első csütörtökjén van egy fogadó órája,próbáltam hívni/06-20/4899-558/a megadott mobilszámon,de ezen a számon előfizető nem érhető el.Kitörött foggal szerettem volna hamar túl lenni rajta.
2023. szept. 17. 05:43
 6/10 anonim ***** válasza:

Egy darab kitörött fogra teljesen kizárt, hogy 1 milliós árajánlatot kaptál.

62 év felett jár kedvezmény, mely esetben az orvosi díjat a tb állja, a technikai költségre való kedvezményt meg neked kell kérelmezned/utána járnod, mivel az már nem az orvosi kompetencia része.

2023. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, valóban nem egy,fogra kaptam az ajánlatot.Körhíd van a felső fogsoron.Ráharaptam egy szalámiban levő csontra, a két metszőfog fellazult,lejött.Akkor a még meglévő fogra visszaragasztotta a orvos.Egy hetet bírt ki..kitörött a fog amire ragasztotta.Nem bírta az az egy fog megtartani.Erre kaptam az ajánlatot,amit visszavont mielőtt bármit is csinált.Arra hivatkozott már nem érvényes a rendelet!
2023. szept. 17. 20:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Az lenne a kérdésem,hogy a 22 000 Ft/korona támogatott ár valóban megszűnt? Erre hivatkozik, de sehol nem találok erre utaló információt.
2023. szept. 17. 20:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Talán írjál emailt:

[link]

2023. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,nagyszerű segítség!!Ezt fogom tenni!
2023. szept. 17. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!