Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Help! Erre vannak valamilyen...

Help! Erre vannak valamilyen kedvezmények? (Lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok 19 éves lány vagyok,januárban lettem leszázalékolva anorexia miatt. Nagyon alacsony volt a súlyom sokáig,most sem jobb és sajnos a fizikai hátulütői is utolértek,úgyhogy így látták a legjobbnak. 40% a munkaképesség csökkenésem. Anya emelt családi pótlékot kap utánam. Plusz havi X ezret a fentebb leírtak miatt.

Kérdésem lényege az lenne,hogy mivel betöltöttem a 18at,már nem részesülök támogatásban a fogszabályzásnál hivatalosan. 5 éve van kivehető fogszabályzóm,nem segített semmit,ráadásul a napokban sikeresen el is tört...

Nem vagyunk annyira kigyúrva pénzügyileg jelenleg,hogy állkapcsonként 200k-t ki tudjunk adni egy felragaszttott szabályzóra. Az érdekelne,hogy ezekkel a problémákkal (munkaképesség csökkenés,tartósan beteg stb.) van e Pécsen vagy a közelben olyan lehetőség ahol esetleg valamennyivel olcsóbban megcsinálnák nekem. Kb annyiért mint a gyerek ellátásban. Nem tudom erre milyen jogszabályok vonatkoznak,de tényleg iszonyú nagy szükségem lenne a fogszabira főleg így,hogy amim volt,eltört. Annak is nagyon hálás lennék aki esetleg kicsit jártasabb a témában és tud segíteni,vagy ha ajánl valakit aki megcsinálná nekem.

Minden választ nagyon megköszönök!



2019. ápr. 22. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2019. ápr. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt orvossal beszéld meg, lehet jártas ilyenben...
2019. ápr. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!