Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha váltottam háziorvost...

Ha váltottam háziorvost (tehát nem a településemen lévőnél vagyok), akkor fogorvos téren is a másik településhez tartozom már vagy azt is külön kell kérelmezni?

Figyelt kérdés
Férfi vagy női fogorvosok a jobbak szerintetek?

2023. szept. 21. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, fogorvos lakcím szerint lát el. Férfi.
2023. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lakcím szerint tartozol adott fogorvoshoz, és nincsen nem alapú megkülönböztezés, nem attól lesz valaki jó vagy rossz, hogy férfi vagy nő.
2023. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Remek...Akkor inkább nem is megyek többet, ha nem lehet könnyen megváltoztatni.

Én is úgy gondoltam, hogy nem szabadna nemi alapú megkülönböztetés, de sajnos a tapasztalataim rosszul jöttek ki, de lehet csak véletlen. Az egyik oldalon 3 csalódás, a másikon 1 nagyszerű volt.

(Amúgy még érdekesebb lett volna, ha úgy kérdeztem volna, hogy milyen neműként gondoljátok ezt, mert azt mondogatják, hogy nők férfihoz szeretnek menni, férfiak nőhöz, sztem ez hülyeség)

2023. szept. 24. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!