Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megnéznétek a képet?Ez mi?

Megnéznétek a képet?Ez mi?

Figyelt kérdés

[link]


Egy pàr napja tuti ott van már a nyelvemen.Kell aggódnom?


2023. szept. 22. 07:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Nekem annak tűnik, hogy bekovesedett a nyalcsatorna. Klorhexidin tartalmu oblogeto (pl Corsodyl) vegyel.


De ha megnyugtat akkor menj egy fogorvoshoz, vagy ful-orr gegeszhez, csipesszel lehet ra tudnak segiteni.

2023. szept. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Használok szájvizet de akkor veszek másfajtát.Köszönöm.
2023. szept. 22. 07:28
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha valakinek volt saját tapasztalat is érdekel
2023. szept. 22. 07:29
 4/11 anonim ***** válasza:

Irja meg mas is a tapasztalatat, csak annyit tennek hozza, hogy a mellett hogy EÜ-s vagyok, nekem is volt ilyen.


A corsodyl szajvizet viszont 1 honapnal tovabb ne használd.


Illetve ha nem corsodyl markat vennél ha veszel akkor 0,2%-os tomenysegut vegyel.

2023. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál,köszönöm.
2023. szept. 22. 07:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Bár nekem semmi panaszom nem fáj semmim....csak a tükörben tűnt fel.
2023. szept. 22. 08:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Azert irjon mas is. A kep tud csaló is lenni.
2023. szept. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogyha elkezd növekedni akkor lehet Heck-betegség. Nekem ez volt. Nagyon ritka, általában az orvosok nem ismerik fel, mert az életük folyamán sem találkoznak vele. Nem lehet tudni mitől alakul ki, egyszercsak megjelenik, megnő hatalmasra majd hónapok múlva elmúlik.

De ez csak akkor van, ha növekszik és nem reagál a gyógyszeres kezelésre.

2023. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz menjek vele?Milyen gyógyszert kaptál rá?mit jelent a hatalmasra?
2023. szept. 22. 20:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem kaptam gyógyszert, először teljesen félre kezelték. Azt hitték szemölcs, kikellett műteni, akkor kb hónapokig nem tudtam enni mert össze volt varrva a nyelvem. Aztán amikor kiújult akkor megint kiakarták műteni de nem engedtem. És akkor kicsit utána néztek és mondta a szájsebész-fogorvos, hogy lehet hogy heck betegség. Ami majd elmúlik magától. És ez lett végül.
2023. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!