Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó levétele után...

Fogszabályzó levétele után fájdalom?

Figyelt kérdés
5 napja vették le a fenti fogszabályzómat ami 2 évig volt fent és nagyon fájnak a fogaim, főleg az első 2. A fogászaton azt mondták, hogy semmi baja nincs a fogaimnak, egészségesek, nem lyukasak, röntgen is készült. De akkor mitől fáj? Főleg evés közben mintha belenyilalna amikor harapni próbálok, nem is tudok harapni. A fogszabályzás közben is nagyon fájt. Ma kaptam meg a kivehető retainert, az is nagyon fájt ahogy berakta a fogorvos. Valakinek hasonló tapasztalat? Mennyi ideig fog ez tartani?

2023. szept. 27. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
hát még fájni szokott, ezt nemtudom elmondani de nekem is így volt.. de én nem hordtam a kivehetőt egyéb okok miatt és ugye a fogam se húzták fogszabályzó előtt, tehát ugynúgy visszaállt a fogam, felesleges volt minden
2023. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mennyi idő után múlt el neked a fájdalom? Engem már az sem érdekelne ha visszaállna minden fogam csak ne fájjon
2023. szept. 27. 15:59
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
ezt ne mond, mert sok idő és pénz kiba*szás egy fogszabályzó meg a fájdalom se érte meg akkor... nemtudom talán hetek
2023. szept. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha nem múlik el a fájdalom akkor nem érte meg
2023. szept. 27. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
van akinek a felrakat után is fájt és levetette.. de ez nem így megy, semmi sincs ingyen, van aki szerencsésebb és nem fáj annyira neki. de nekem teljesen bevolt gyulladva a szám, hajlamos vagyok az aphtára is tehát ha én kibírtam így hónapokig akkor másnak is megy, főleg ha te már túl vagy rajta
2023. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kibírom csak legalább tudjam kb meddig fog tartani.. Attól félek, hogy nem múlik el. Ezért írtam ki a kérdést is, hogy akinek volt hasonlóval tapasztalata írja le.
2023. szept. 27. 18:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!