Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy ennyire erős a...

Normális, hogy ennyire erős a rezgése az Oral-B elektromos fogkefémnek?

Figyelt kérdés
Vettem egy elektromos fogkefét, 15 ezer volt, Oral-B, asszem Type 3708. A gyenge fokozata is annyira erős, mintha egy ütvefúrót nyomnék a fogamhoz enyhe túlzással. Először használok ilyet. Vagy én vagyok kasu hozzá, vagy ez normális jelenség, és hozzászokok? Nem fog kihullani az összes fogam egyhamar, ha ezt hosszútávon így használom? XD Még az ínyem is olyan helyeken kezdett véretni tőle, ahol sose szokott normál fogkefével. Tudom a fogíny vérzés eleve baj, de nekem amúgy nagyon kicsit szokott csak, és kevés helyen.

2023. okt. 12. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Az el. fogkefét nem kell erősen nyomni. A tiéd nem jelzi a megfelelő tolóerőt? Először nekem is meglepő volt a rezgés, de a tisztítás kenterbe veri a sima fogkefét.
2023. okt. 13. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem először mindenkinek szokatlanul erős. Azért is mert a kefe még új. Hozzálehet szokni, és a kefe is puhul.
febr. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!