Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Legjobb elektromos fogkefe?...

Legjobb elektromos fogkefe? Véleményeket szeretnék kérni

Figyelt kérdés

Szeretnék új elektromos fogkefét venni. A jelenlegi egy sima Oral-B, anno 6000 körül volt a patikában.



Alul fogszabályozóm van. Használok fogköztisztítót, de szeretnék egy újabb fogkefét is.



Tapasztalatok? Horror áron nem szeretnék venni, max 15-20E Ft körül. Ha találok olyat amit ajánlotok és van hozzá több fej is, vagyis lehet venni bőven.



2023. szept. 28. 09:30
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem olyan Oral-B van, ami wireless töltős, lehet hozza venni többfélefejet, kb. anno 10ezer volt. Szerintem ebben a márkában nem tudsz mellélőni.
2023. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Neked forgó, kis fejes van?

Mert nekem eddig az volt. Szeretem is, csak lassan kellene szegény helyett egy másik.

2023. szept. 28. 12:32
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen olyan. Csak az enyém állítólag már a régebbitől kicsit újabb fejlesztés. De nem tudom a pontos típusát.
2023. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet hasonló van nekem is, egyébként mi akciósan vettük azért merült anno annyiba. De lehet erről váltok, de sokat nem akarok beleölni, csak legyen több évig jó. :)
2023. szept. 28. 14:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Philips Sonicare. Igaz, tenyleg rafinaltak. 2009-ben vettem es nagyon sok evig tartott. Ferjem par evvel kesobb vett es par evenkent elromlott. Azota vagy otodiket hasznalja. Viszont nem otthon elunk, itt kuldtek neki ingyen ujat, mikor tul hamar romlott el. De annyira jo. Szinte nincs azota fogkovunk.
2023. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5. Fejet lehet venni hozzá, ami nem csilliókba kerül? Eddig a Kínaiban vettük az Oral B-hez. Ugyanaz mindkettő, a bolti és a kínai is.
2023. okt. 10. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:

az oral b pro vonalán is nézelődnék, én annyiért vettem pár hónapja amennyiért belőtted

a fej ugyanaz mint a réginek (csak valami új IO nevűnek van új fajta feje), viszont ami pro azok nem csak forognak, hanem szónikusan rezegnek is így elvileg még hatékonyabbak

2023. nov. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anal B.
dec. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Taka.. 🥰
dec. 9. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!