Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kezelhetetlen szájszag- miért...

Kezelhetetlen szájszag- miért van ez?

Figyelt kérdés

A szájam nagyon gyorsan erjed, így kb 30 perc alatt újraképződik a szájszagom fogmosás és teljes szájápolás (szájzuhany, fogselyem, nyelv lekaparása, öblögetés szóda bikarbónával, stb) után , akármit teszek ellene. A fogorvosom azt mondta, hogy ott nincs se lyuk, se ínybetegség, se semmilyen fogbaj, mert akkor ő azt látná.

Én egy fogra gyanakszom, ami a felső fogsoromon van, az utolsó fogam hátulról,annak is csak egy fele ami el van bújva a teljes fog magaslata mögé, és én is megvizsgáltam, de a fog színében, se alakjában nem találtam elváltozást.

Ez mind a két felső fogsoromonon megtalálható, és úgy érzem,onnan szivárog a rossz íz, és a szájszagom. De több fogorvos is azt látta, hogy minden rendben van. És a szájszag nem múlik.

Szerintetek mi lehet ez? Az interneten semmit se találtam ezzel a problémával kapcsolatban.



2023. okt. 19. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogmosás után kb. fél órával újratermelődnek a baktériumok. Ez a természetes, több fogorvos se talált problémát.

Ha ez ennyire zavar tarts magadnál rágót.

2023. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy nem a fogaddl van baj, hanem a gyomroddal, nyelőcsöveddel, refluxod van stb. Jó lenne nem csak fogorvossal megnézetni.
2023. okt. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!