Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől büdös állandóan a szám?

Mitől büdös állandóan a szám?

Figyelt kérdés
Mindent megteszek, hogy ne legyen szaga a számnak, napi 2 fogmosás mellett (5 perccel utána már ismét kellemetlen lesz a szag) szájvizet is használok, emellett fogorvosi kezelésen megnézettem, és a fogaim is rendben vannak. A nyelvemen fehéres lepedék van. Másik kellemetlen tünetem a beleim állandó puffadása, gyakran van hasmenésem és ha szellentek rettentő büdös. Nem tudom, hogy ezek összefüggésben vannak-e egymással. Cukorbetegség ki van zárva, de melyik betegségre utalhatnak a fent leírt tünetek? 19/L

2023. aug. 8. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyomorprobléma, a gyomorszáj nem zár rendesen.
2023. aug. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Lehetséges sajnos, hogy lehet refluxod van. Keress fel egy gasztrós orvost.
2023. aug. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, de a tünetek nagyja nem passzol. Tulajdonképpen a hasam nem fáj, csak puffad meg ilyen fura hangokat ad, illetve savas érzés sincs a torkomban+nyálamban egyáltalán.
2023. aug. 8. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell, hogy meglegyen minden tünete ahhoz, hogy az legyen.


De egy gasztroenterológus jobbat tud mondani. Lehet, hogy ételintolerancia, de lehet sok minden más. Ezt csak kivizsgálással tudod megtudni biztosra. De fontos lenne megnézetni, mert hosszútávon nagyon hazavágja a testet.

2023. aug. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nyelvedet is le kell takarítani. Nem elég a fogmosás.

Lehet kapni ehhez való eszközt, de én egy kiskanállal is megoldom.

Kinyujtom a nyelvem és elkezdem egészen hátulról, amennyire csak elérem a kanállal lehúzni e lepedéket. Az egész nyelvet le kell kaparni. Eleinte komoly öklendezéssel jár, de hamar rájössz, hogy kell csinálni. Pár másodperc alatt megvan, és elképesztő, hogy mi jön le róla!

dec. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!