Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mitől fájhat az a fogam,...

Mitől fájhat az a fogam, amelyik nemrég volt betömve? L

Figyelt kérdés
Kb 2-3 hónapja volt betömve a fájós fogam, de vagy 2 hete megint el kezdett fájni. Akkor is csillagokat láttam, amikor fúrta az orvos. Mivel nagyon fájt, így ideiglenes tömést tett bele, majd visszamentem, de akkor is iszonyatosan fájt, amikor fúrta és a rendes tömést tette bele.

2023. nov. 6. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Első lépés: válts fogorvost.
2023. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De dicsérik ezt a doktornőt :/
2023. nov. 6. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Visszamégy,megvizsgál, megröntgenezi, és megmondja.
2023. nov. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 petraa07 ***** válasza:

Hogy fáj? Folyamatosan, vagy kopogtatásra,

Éjjel vagy nappal, vagy valami inger váltja ki vagy harapásnál? Lehet h elkezdett picit begyulladni a fog pulpája. A doki gondolom adott a fognak még egy utolsó lehetőséget hátha nem kell gyökérkezelt. Szoktak ilyet de van hogy sajnos nem jön be. Semmi gond nincs ezzel,vissza kell menni hozzá és pontosan leírni azt mikor mit érzel. A pontos tünetek nagyon sokat segítenek a diagnózis felállításában. Ne csak azt mondd neki h fáj. :)

2023. nov. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 petraa07 ***** válasza:
Mennyire erős a fájdalom? Kell rá bevenni fájdalom csillapító?
2023. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak így heti 3-4 alkalommal fáj vagy 5 percig és annyi :/
2023. nov. 7. 20:15
 7/7 petraa07 ***** válasza:
Akkor passz. Ehhez tényleg doki kell. Szerintem nyugodtan hívd fel telefonon, max behív csináltok kis rgt és megnézi mi a helyzet. :)
nov. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!