Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nemrég raktak koronát az...

Nemrég raktak koronát az egyik fogamra, de magasnak érzem. Csak szokatlan, vagy ez ilyenkor tényleg magas?

Figyelt kérdés
2022. júl. 18. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már akkor meg kell néznie az orvosnak amikor felhelyezi. Ha megtette akkor valószínű csak szokatlan neked.
2022. júl. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha akkor ok-nak tűnt, amikor próbálta a doki, akkor várj egy picit. Nekem is legtöbbször még utána 1-2 hétig picit magasnak tűnik, aztán rendben van.
2022. júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Viszont ha tényleg magas, azt lehet javítani és kell is, akkor menj vissza az orvoshoz. Pár perc alatt lefúrja a fölösleget.
2022. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet belőle csiszolni?
2022. júl. 18. 16:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem már volt, hogy csiszoltak belőle. Lehet, hogy nem minden típusra igaz ez, de valószínűnek tartom, hogy lehet neked is. Azért egy pár napot minimum adj neki, hátha csak meg kell szoknod.
2022. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Lehet csiszolni persze.
2022. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az rendben van, hogy itt mindenki fogorvos, de sajnos fogászati beavatkozást nem tudunk az interneten végezni. Fáradj vissza a rendelőbe.
2022. júl. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet csiszolni, de nekem pl addig csiszolta, hogy a fekete részig lement, szóval kb feleslegesen fizettem ki a 30at, mert most olyan mintha szuvas lenne :D szóval rögtön nézd meg majd
2022. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
30 ezer?Nekem csappal együtt 40 ezer volt
2022. júl. 23. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!