Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kiesett a tömés a fogamból....

Kiesett a tömés a fogamból. Ennyi idő belefér??

Figyelt kérdés
Valamikor nagyon fáj, de főleg hidegre és édesre, illetve enyhén lüktet. Veszek rá be fájdalomcsillapítót elmúlik, viszont a fogorvoshoz hóvégére kaptam időpontot. 20 nap alatt (majdnem 3 hét) lesz bármi baja, vagy már mindegy:(

2023. nov. 7. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem!
2023. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván igyekezz óvatosan enni és az sem baj, ha gyakrabban mosol fogat a szokásosnál, ezáltal védve az érintett fogat, de néhány héttől nem lesz túl nagy baja.

A kemény ételeket kerüld.

2023. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Most megnyugodtam😅
nov. 8. 06:29
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azóta mi újság?
nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziaaa, bocsi hogy most írok csak nem láttam. Konzultáltam fogorvossal, ő talált még e mellé 6 lyukas fogat🙄. Ma tömték be újra, de kellett pluszba fúrni mert kicsit romlott a fog állapota. Egyébként nem volt vészes, kaptam szurit csak minimálisan fájt de az teljesen tolerálható volt. A többi 6 még hátra van😅
dec. 4. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!