Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az A2es fogszin az kb milyen?...

Az A2es fogszin az kb milyen? Feher? Vagy kicsit sargasabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy felulre mufogsor keszul, mig az implantatra nem gyullik ossze a penzem. Nyaron voltam egy fogorvosnal ahol a reszleges fogpotlas helyett kihuzzattak a maradek osszes fogam. Utolag ez rontgen alapjan masik fogorvosnal derult ki, hogy egy reszleges fogsort lehetett volna kesziteni. Ezt csak azert irtam le, hogy kepben legyetek a dologgal. Alul a sajat fogaim vannak. Kicsit elvannak szinezodve. Feheritest tervezek mert esztetikailag zavar. Sajnos kaveztam es dohanyoztam is. Ma valasztottuk ki a fogszint, ugy, hogy a feherites alulra belevan szamitva. Elvileg 2 szin arnyalatot lehet kb a fogaimon vilagositani otthoni feheritessel. Az A2es szint ajanlotta a doki ennel elvileg 2 arnyalattal sotetebb az also fogam,a skalan ott nem tunt nagynak az elteres, a koztes szin azt hiszem A3 az mar nagyon barnasnak tunt, ugye kesobb a mufogsoron feheriteni nem lehet csak az alson. De tartok attol, hogy vicc targya leszek ha elkezdem hordani. Jarok parodontologushoz fogagybetegseg miatt, pont az elkeszules utan megyek kontroll vizsgalatra. Elvileg a parodontologus eldonti, hogy alul melyik fogakat kell kihuzni, leghatul valoszinuleg az utolso kettot mindket oldalt, ezt említette mar a fogorvosomnak es nekem is szeptemberben a zart kuretnel. Elvileh ezutan kerul majd sor a fogfeheritesre alul. Ti nektek mi a velemenyetek? Nagyon feher az A2es szin egy mufogsornal? Vagy, hogy vannak ezek a tipusok a fogszinskalan?


nov. 17. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Rá tudsz keresni...
nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kész lett a fogpótlás. Szerencsére nagyon jól illeszkedik az A2es szín az alsó fogaimhoz.
dec. 28. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!