Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kellene aggódjak, ha fehér...

Kellene aggódjak, ha fehér vonalak jelentek meg a bölcsességfogam körül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már olyan 2 hete biztos, jön ki a bölcsességfogam és felgyűrte magára az ínyemet, így most az ínyem egy hatalmas puklinak látszik. Ezen felül az ínyemen észrevettem egy fehér csíkot ami végigszalad a hátsó őrlőmtől a bölcsességfogamig. Nem tudom

Kellene aggódjak?

Előre is köszönöm!



nov. 19. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a fehér csík már a fogad. Hamarosan áttöri az ínyedet. A szájráktól az messze van :)
nov. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajajajaaja azt vágom, csak a fogam már kitört és úgy gyűrte fel az ínyemet önmagára. Na most az a baj, hogy a fog az látszik, és mellette ahol ugye rózsaszínnek kellene legyen az íny ott egy fehér csík húzódik végig

Na már most nem paráznék csak érted így kettő hét óta már megvan ez a fájdalom és ez ad okot, hogy féljek a bit

nov. 19. 15:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Legfeljebb azert felnek, ha egy olyan bolcsessegfog lenne, amire nekem rontgenen azt mondtak, imadkozzak, hogy ki ne nojon. Vizszintesen de meg keresztbe is allt. Amugy ki lett operalva, nem volt veszes.

De onmagaban csak no a fogad, az mar csak ilyen. Kisbabak belazasodnak, orditanak, szoval ez igy oke.

nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!