Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek, ha kilykuadt az...

Mit tegyek, ha kilykuadt az ideiglenes tömés?

Figyelt kérdés

Csütörtökön sos gyökérkezelték a fogam, mivel nyolc hetes terhes vagyok. Ideiglenes tömést tettek be, ami most reggelre kilyukadt, valószínű álmomba rá haraptam. Folyik belőle mentolos, keserű íz, gondolom gyógyszeres kezelés.

Hétfőig maradhat így, vagy kutassak ügyeletes fogorvos után?


nov. 25. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit mondtak?


Egyébként szerintem kellene valamilyen ügyeleti fogorvos ahol csinálnak egy másik átmenetit mert ennek a tömésnek pont az a lényege, hogy a gyulladást gyógyszerrel levigyék és ha kilyukadt akkor ismét ki van téve kórokozóknak, ráadásul a gyógyszer sem fog rendesen hatni és a gyökérkezelés sem lesz megkezdhető.

nov. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta, ha nagyon fáj továbbra is, illetve kiesik a tömés telefonáljak és mehetek azonnal. Viszont most hétvége van...


Gyökérkezelés már megvolt, december hetedikére kaptam új időpontot a végleges tömésre.

nov. 25. 11:16
 3/10 A kérdező kommentje:
Fájni különben nem fáj, és nem is érzékeny.
nov. 25. 11:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor várd meg a hétfőt és akkor visszamész.

Annyit kibír.

nov. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, ha kiesik vagy van vele valami menjek azonnal vissza. Fájni nem fog, érzékeny se lesz, mivel halott fog.
nov. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hétfőig kibírja így? Vagy menjek ügyeletre?
nov. 25. 11:45
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Kibírja.
nov. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
29%
Szerintem kibírja, ha nem fáj, de hétfőn keresd fel.
nov. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vissza ahhoz aki betömte ezzel.
nov. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kerestem ügyeletes fogorovost, 5 perc alatt kicserélte az ideiglenes tömést.:) Nem mertem kockáztatni, főleg a mentolos keserű íz miatt sem, mert eléggé hányingert okozott...
nov. 25. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!