Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha még csak egy kicsit van...

Ha még csak egy kicsit van ínygyulladásom akkor érdemes a dental higiénéshez menni? Vagy még várhatok mert mindegy?

Figyelt kérdés

Szóval úgyis fel fogja írni az anti biotikumot. Akkor meg még várhatok még hónapokat is kb mire súlyosabb lesz. Nem?

Az előzmények hogy olyan másfél éve voltam a dental higiénés fogorvos segédnél fogkő leszedésen. Utána egy évig kb semmi bajom nem volt, aztán elkezdett itt-ott vérezni, most meg ott tartok már hogy jönnek ezek a puklik, de mivel sokszor kamillával öblögetek, meg aloe verával kenem így még szinten tudom tartani. Még enni is tudok normálisan. Szerintem még hónapokig el tudnám húzni.

A kérdés hogy jobban járnék ha mostanába elmennék megint fogkő leszedésre?

Vagy mivel már úgyis felírják az antibiotikumot, még ráérek elhúzni pár hónapig amíg súlyosabb lesz?



nov. 25. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Fogköztisztitó kezét használsz? Illetve ahova az nem fér be oda fogselymet? Ha nem tisztitod a fogközöket,akkor a fogmosás csak félig van kész hisz a fogaid között ott marad a lepedék
nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Kefét*
nov. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Na végül sikerült rászánnom magam, és elmentem. Egy új doki van akivel végre egy hullámhosszon vagyok. Sokkal simábban ment mint vártam. Ezért felesleges volt ennyit aggódnom :)


Mindenkinek köszönöm a válaszokat.

nov. 28. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!