Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Segített már valakinek eredmén...

Segített már valakinek eredményesen betegjogi képviselő?

Figyelt kérdés
Fogorvos miatt
nov. 27. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Nem fogorvos, hanem más ügyben kelletett volna betegjogi képviselő. De a betegjogi képviselő inkább a kórházat védte mint engem. Persze aztán be pereltem a kórházat, saját ügyvéddel. És a végén még én kaptam + X milló Ft kártérítést. De a betegjogi képviselő egy nagy nulla. Az nem a beteget hanem az orvost, és a kórházat védi csak. Ez saját tapasztalat.
nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Jó 2-es, van egy, azaz 1 darab tapasztalatod és konkrétan levonod az általános következtetést, hogy azok csak az orvosokat védik. Tehát ha a fogorvoshoz is bemegy egy gyökér páciens, akkor kimondhatjuk, hogy az összes páciens idióta, nem igaz?

Kérdező, sokaknak segített, a legnagyobb gond általában azzal van, hogy nem elégséges az a dokumentáció, amivel fordulnak a képviselőhöz, vagy van egy panasz, ami az orvos általános hozzáállásával kapcsolatos, de mivel mások nem szóltak róla (ami nyilván gond, egy csomó disznóságot pont ezért lehet megúszni), ezért nyilván nem egy visszajelzés alapján koppintanak az orvos orrára. Mindenesetre van egy út, amit probléma esetén végig kell járni és 0. lépésként igenis a betegjogi képviselőt kell megkeresni, ha olyan jellegű a probléma, amit az orvossal nem tudtál megbeszélni.

nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!