Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogtomes utan miert faj a ragas?

Fogtomes utan miert faj a ragas?

Figyelt kérdés
Lyukas volt a bal felso ragofogam. A doktor betomte, hazamentem. Nem fajt egyaltalan. Utana mikor lehetett, elkezdtem rajta ragni. Eles, nyilalo fajdalom. Gondoltam magas a tomes. Visszamentem, igazitott rajta. Most mar tudom azon az oldalt is enni, de tovabbra is van egy kis fajdalom benne. Nem szuro es nyilalo ahogy eloszor, hanem inkabb tompa es fokent ha valami nagyon kemeny akkor erzem, de a ragast tudom rajta folytatni. Ekkor megint visszamentem, csinalt panoramat, szerinte rendben van. Ido kell. De ennek 3 hete. Meg mindig ido kell venni? Vagy a tomes nem lett jo? Ha nem eszek rajta, nem erzek semmi fajdalmat es akkor sem ha puha az etel (pl hus) de a kenyer heja, vagy ropit azt erzem. Akkor van ez az enyhe kellemetlen erzes.
dec. 14. 12:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!