Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért esik ki állandóan a...

Miért esik ki állandóan a fogtomesem? Melyik anyagu tomes a legstrapabirobb?

Figyelt kérdés

Az utobbi 2-3 evben szerintem kb 3szor tomtek a hatso kettes fogam, az elso azert volt mert egy resze letort, azota mar kezeltek még ketszer,lehet haromszor is de utana megint kiesett vagy hat inkabb szinte kitort a tomesem, es hozott magaval 1-1 repesz fogat, most kb ott tartok hogy a fognak saccra egy harmada mar hianyzik, ahol kiesett a tomes a lyukban feketes arnyalat van, eddig esztetikus tomesekkel probalkozott ha jol tudom, utoljara mar hulye voltam es nem mentem el, mert mar unom h tomes utan par honapig tart .

Fajni egyaltalan nem faj, es meg gyoker kezelve sem volt. De mar nem is tudom tomheto e.. de ha igen Milyen tomest kellene megprobalni? Ami mondjuk van olyan eros, hogy birja a strapat?

Kozben azert kertem idopontot egy masik fogorvoshoz.



2021. okt. 25. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem mondták, hogy inlay tömés kellene inkább vagy korona? Úgy hangzik, mintha olyan lenne a letörés, amit nem lehet hagyományos töméssel pótolni.
2021. okt. 28. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
még egyenlőre nem mondták, de kedden megyek rákérdezek, igen elég érdekes a letörés, lehet már a sima tömés nem segít
2021. nov. 1. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!