Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elpattant a fogszabályzómban...

Elpattant a fogszabályzómban a "drót", mi a teendő vele?

Figyelt kérdés
2,5 hete kaptam meg az alsó ívet (a felső 1 éve megvan), sajnos ma este elpattant a drót. El tudtam csípni,és kihúzni azt a részt, baloldalon viszont még bent van a fele, de így hogy elcsíptem nem szúr. Hétfőn kell mennem egyébként újra, szóval várhatott volna ez az elpattanás legalább 2 napot, na mindegy. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek muszáj ezzel sos-ben elmennem holnap, vagy kibírja így hétfőig? Nem áll vissza minden, ami 2,5 hét alatt történt, amíg rajtam volt? Őszintén szólva fogalmam sincs tudnak-e ilyen hirtelen holnapra időpontot adni, meg nem is nagyon jönne jól még holnap ez is, persze ha muszáj megoldanám valahogy.
dec. 14. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
A drótot is újra kell gyártani, mert az formázva van, úgyhogy hívd fel őket minél hamarabb, de itt karácsony-újév táján nem valószínű, hogy csinálnak újat.
dec. 15. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogy kell újragyártani, van náluk elég. Kb. 3-4 hetente újat kapok, mint írtam hétfőn (azaz 3 nap múlva) épp ezt cserélnék. Emiatt nincs nagy kedvem még ma ezzel szarozni, mert este utazunk el, aztán kevés ma az időm így is. De felhívom őket délelőtt, és reménykedem, hogy azt mondják ráér ez már hétfőn. Csak gondoltam megkérdezem itt is, hátha valaki járt már így.
dec. 15. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi akkor, nálam 1 drót volt végig, és azt egyedileg gyártatták le, hátha akkor neked egyszerűbb lesz :)
dec. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond, én sem tudtam, hogy létezik olyan, hogy 1 dróttal végigvinni a fogszabályzást. :D Nekem mindig azt cserélik fokozatosan erősebbre, meg a gumikat, és tolórugókat rakosgatják ide-oda.
dec. 15. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!