Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan működik a fogorvos vàltàs?

Hogyan működik a fogorvos vàltàs?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy magàn klinika ahova járok viszont essig ahànyszor mentem mindig találtak lyukas fogat kivéve amikor fogkőlevételre mentem.Most ez lehet véletlen egybeesés de nagyon olyan érzésem van hogy lehúzàsra mennek és ha làt egy kicsi elszíneződést már fúrja. Gondolkodom hogy váltok klinikát de mivel most már van 4 tömésem amiből 3-at ők fúrtak ki gondolom az új helyen csak röntgennel làtjàk az előzményeket.. Illetve az egyik szerintem nem is tökéletes mert az àlkapcsom görcsöl valami nem stimmel. Pont az a fog amit lehet nem is kellett volna megfúrni,nagyon bosszant. Mit tegyek?
dec. 19. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj máshová. Nekem is az volt a tapasztalatom, hogy a magánorvosok sokkal több lyukas fogat találtak. Ezért sokáig a kerületi szakrendelő kiváló orvosához jártam ( aki sajnos covid alatt nyugdíjba ment).
dec. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én fogorvosként nem tudom elképzelni, hogy valaki pár tömés extra bevételért ilyen kockázatot vállalna. Ha egyszer lebukik egy ilyennel, akkor annyi neki! Egyáltalán nem hangzik irreálisnak, hogy ha mész félévente - évente fogkőleszedésre, akkor van új szuvas fogad. De nem ismerem a kollégát, szóval csak látatlanban írtam, amit írok.


De persze rengetegszer lehet hallani, hogy azért akar ennyi mindent megcsinálni, mert pénzéhes. Ugyanakkor ha meg nem talál elég szuvas fogat, akkor meg nem vizsgált meg elég alaposan. Ha gyorsan végez, akkor csak összecsapta a munkát. Ha lassan végez, akkor meg béna. Satöbbi. Nem lehet mindenki elképzeléseinek megfelelni.


Azt tanácsolom, hogy olyan fogorvoshoz járj, akiben megbízol!

dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor és oda mész ahová akarsz
dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 Szeretném én is ezt gondolni.Amiből kicsit gyanakodtam az az hogy amikor beléptem a rendelőbe alapból azzal kezdte hogy jól làtom fúrásra jött? És akkor azért jeleztem h nézzünk rà mielőtt nekiesünk.Bejelentkezésnél annyit mondtam hogy érzek valamit és nézzünk rá.Volt egy évnél nem idősebb panoráma röntgenem is meg àtnézte és kettőt is fúrt 60K-ért. Na mindegy majd visszamegyek jövőre. Privàtban esetleg szabad megtudnom hogy merrefelé rendelsz? :)
dec. 21. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:
A váltás úgy néz ki, hogy egy másik rendelőbe bejelentkezel és elmégy az első konzultációra, rtg-t nyilván fognak készíteni. Érdemes a neten véleményeket keresni. Én itt a közelben szerencsére találtam olyat, amit sokan és csak dicsértek és oda jelentkeztem be.
dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!