Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha nem tudom, hogy melyik...

Ha nem tudom, hogy melyik fogam fáj...alsó 7 vagy 5 esetleg 4...meg tudja állapítani a fogorvos? Tuti, hogy fogbélgyulladás az ad ilyen kisugárzó fajdalmat.... de nem tudom melyik a beteg fog

Figyelt kérdés
dec. 26. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre valo a rontgen.
dec. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Jeget rak a fogadra
dec. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
SAJNOS RONTGENEN semmi sem latszik..szerintem most haldoklik a fogam azert van ez anagy heves fajdalmas rohamok
dec. 26. 17:11
 4/10 A kérdező kommentje:
és a jeges teszt mikor jelzi hogy az a fog az? ha nem erzem a jeget? vagy ha tulzottan erzem?
dec. 26. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Kar erre raparazni, a fogorvosnak.ez a szakmaja. Hidd el hamar kideriti melyik fogad faj.
dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
félek nehogy valamelyik másikat gyökérkezeljék....ilyen nagy kisugárzó fájdalma van...nem tudom biztosra,hogy melyik az
dec. 27. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Oke, akkor feljel tovabb, ne is menj orvoshoz, vard meg mig ciszta, kesobb uszkosodes alakul ki, akkor mar biztosan latszani fog melyik fogad rossz.


Keress pszichiatert, mert nem a fogaddal van a legfobb problema.

dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez teljesen felesleges komment volt. Mert megyek orvoshoz csak félek, h ő sem fogja tudni....sajnos rengeteg rossz tapasztalatom van velük. Te fogorvos vagy? Mindig meg tudják biztosan állapítani, h melyik fáj...sajnos nem
dec. 27. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Abban az esetben nem tudják megmondani, hogy akutan melyik fáj, ha bemész olyan fogakkal, ahol egymás mellett van több, nagyon rossz állapotú, emiatt objektív vizsgálatokkal nem dönthető el, hogy aktuálisan melyik ludas. De ez nem azt jelenti, hogy akkor a látványosan hibátlan fogat rángatják ki a fejedből a látványosan szétrohadt helyett, hanem egy kezelésre szoruló, de jelenleg nem panaszos fogat kezel ahelyett, ami éppen fáj. 99%ban amúgy el tudja dönteni, hogy melyik lehet a ludas.
dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

sziaszto..teganp rajott egy nagyon jo doki, h az 5 fogam az es gyökerkezelte is. DE nehez volt sokat toprengtunk rajta. mivel nem szuvas volt a fogam hanem a tulterhelsetol gyulladt be. Mikor felnyitotta,akkor mondta h a fog kb 80%a elhalt meg eg ykis elő fogbel volt benne...szoval jo volta diagnozis..az volt a fajos fog.

Kocogtatasra nyomkodasra teljesen negativ volt, ami eldontotte hogy a hideg vatta :ennel az 5 nel valtott ki legnagyobb fajdalmat..

dec. 29. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!