Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy tuti fogkrém makacs...

Egy tuti fogkrém makacs fogínygyulladásra?

Figyelt kérdés
Sok mindent próbáltam már. Évek óta gyulladt az ínyem. Mindennap mosom kétszer nem ezzel van a gond. Most kifekezetten napi használatra fogkrémet keresek ami a már meglévő gyulladáson segít. Ami a megelőzésre van az sajnos nem lesz jó. Paradontax, Lacalut, Meridol.. Mindet próbáltam. Egyik sem használ. Szájöblögető volt a gengigél meg még pár, de nem emlékszem mindegyikre.. de fogkrém kellene valami ami tényleg használ.

dec. 28. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem makacs fogínygyulladásnak annyi egy fogkrém, mint halottnak a csók...

Én terhesség óta kínlódok a szájápolással, szülés óta katasztrófa a fogam és az ínyem is, főleg a jobb oldalon :/

Hiába mosom, nem érzem tisztának a fogaimat, ellenben az ínyem szinte mindig vérzik, és sokszor beleáll a fájás az állkapcsomba is, ami szerintem szintén ínyproblémából indul.

A fogorvos ajánlotta a Corsodilt, ami végre használni látszik egyelőre, cserébe a nyelvem hegyét marja szét (erről amúgy írtam is ki kérdést 🙂)... Egyelőre még kitartok, mert én is végigpróbáltam már szinte mindent az utóbbi 15 hónapban, de most először csillant fel a remény...

dec. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, de hátha van valami, ami másnak használt. Én a Corsodilról azt hallottam hogy nagyon sárgítja a fogakat. Nekem eleve sárgák. Szóval nem merek belekezdeni.
dec. 29. 08:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért majd megírod hogy bevált e? Látom nagyon borsos az ára ennek is.
dec. 29. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!