Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Számban fél éve nem múló...

Számban fél éve nem múló afták fekélyek vannak gondos szájápolás mellett.milyen házi gyógymódot javasoltok?

Figyelt kérdés
jan. 2. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Döntsél! Vagy kísérletezgetsz házi gyógymódokkal, vagy elmész orvoshoz.
jan. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Semmi házi kuruzslást nem javasolok.

Menj orvoshoz, míg nem késő. Nem értem, hogy tudnak emberek ilyen nyugodtak lenni.

jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha valóban afták kínoznak ennyi ideje, akkor érdemes lehet az okát keresni.
jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legjobb módszer szerintem is a szájsebész. :)
jan. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nekem gyerekkorom óta volt állandóan aftám, bár csak pár napig. Az orvosok csak ecsetelőt vagy valami mást adnak a tünetekre, ami vagy segít, vagy nem. Huszas éveimben vettem észre, hogy mikor sok glutént eszek, akkor jön elő, és az immunrendszerem is legyengül. Mióta nem eszem glutént, nem jön elő. Ez is tüneti kezelés végülis, mert szerintem vírus okozhatja. Sokminden előhozhatja, neked nem biztos, hogy a glutén. Lehet pont a fogkrémedben van valami.
jan. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Endura ***** válasza:
Corsodyl a kezelésre,doki az ok keresésére
jan. 8. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Endura ***** válasza:

Gyerekkoromban minden karácsony előtt előjött,amikor tudtam,hogy székelykáposzta lesz a kaja,mert azt imádtam.Jó savanyúan csinálta anyum,nem mosta ki,mint mostanában szokás.Persze,hogy alig tudtam enni belőle,annyira csípta a szám de legyűrtem a fájdalmat.

Okot általában nem szoktak találni rá a dokik,inkább csak kezelik.

jan. 8. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tuzer válasza:
Recept nélkül Phlogosol, nem öblögetés, hanem az afták ecsetelése. Nekem bevált.
jan. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

ANAFTIN nevű kenőcsöt vehetsz a gyógyszertárban.Kifejezetten erre való!!! Napi 2-3 szor kend be vele a sebet. Étkezés után ill. lefekvés előtt hatásosabb. Csináltam olyat, hogy papirszalvéta sarkára tettem a kenőcsből és azt tettem a sebre éjszakára. 3-4 nap alatt elmúlt.

Ha nem jutsz hozzá akkor enyhe sós vizzel öblögess. A só fertőtlenit és összehúzza a sebet. Amikor külföldön voltam ezt csináltam. Ez is használ.

Nekem a nyers diótól jött elő.

Allergia vizsgálatra lenne szükség.

jan. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

diolevél tea, öblögetésre is, meg fogyasztásra is.


Öblögetni lehet szegfűszeg illóolajjal szájvízként is, 2-3 csepp 1 deci vízhez. Ezt ne nyeld le.

jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!