Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kieshetnek az ember fogai ha...

Kieshetnek az ember fogai ha nincs hely a szájban és a bölcsességfog gyakran nyomja őket?

Figyelt kérdés
Ki kellene műttetni mindegyik bölcsességfogamat és nagyon félek.

jan. 4. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem esnek ki csak elmozdulnak és elforognak, tehát rendezetlen és csúnya lesz a fogsorod. Nem éri meg halogatni, bár szerintem előbb gyullad be az egész mielőtt idáig eljutnál ha ennyire rossz a helyzet. Minél előbb műttesd ki
jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elcsúszik vagy elfordul a többi, ami nem elég, hogy ronda lesz, de fájni is fog, míg arrébbmozog. Nekem felül az egyik metszőfogam fordult, nagyon fájt, fel is dagadt mindig az ínyem, aztán elmúlt, mikor kihúzták a bölcsességfogat. Vissza nem rendeződött, úgyhogy csak fogszabályozással lehetne megint az eredeti szögben, ami meg nagykn drága. Te szedesd ki mielőbb.
jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen,ezeket már ismerem. Korábban többször gyulladt be a bölcsességfogam, aztán sokáig nem, de most megint meglepetésszerűen. A többi fogam is fáj, fogszabályzóm volt kamaszkoromban és minimálisan elmozdult az egyik fogam.Ez nyilván mind rossz, de a műtét szerintem még sokkal rosszabb :(
jan. 4. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd a hatodik nagyon fájós, falkaparós epizód rávesz, hogy kivetesd.
jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem úgy gyulladt be a bölcsességfogam, hogy észre sem vettem. Annyi volt a tünetem, hogy durván, a jó ízlés határán túl pattanásos lett az arcom.


Én sem rajongtam a foghúzásért, de sajnos muszáj. 1 óra volt a művelet és másnap sem fájt. Nem tudom hova valósi vagy, én pesten voltam a Mária utcai szájsebészeten és mindenki tüneményes volt és támogattak a nehéz pillanatokban.

jan. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hogyan jöttél rá,hogy a pattanásoknak a foghoz van köze?

Nekem is vannak mindenféle tüneteim, többek között az, hogy folyamatosan beteg vagyok. A fog nem góc, a fogorvos szerint gyengítheti az immunrendszert a néha gyulladt fog, de nem ok az állandó betegségre. Nekem sajnos mind a 4-et ki kell venni, altatásos műtét..

jan. 4. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont azt mondta a fogorvos, hogy amíg nem tör át az ínyen, gyengül az immunrendszer. Én is folyton beteg voltam, sőt egy állkapocsízületi gyulladást is csinált nekem, inkább húzasd ki mind.
jan. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok: úgy jöttem rá, hogy kitapintottam a nyakamon egy nyirokcsomót és belekezdtem a góckutatasba. Ezen kívül ami gyanús volt, hogy a pattanások jobb oldalon, a gyulladt fognal voltak túlsúlyban.
jan. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!