Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Keressek mas orvost? Mitol...

Keressek mas orvost? Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdodott..az also fogsorom kozepso foga erzekeny lett, gyengenek is ereztem mintha picit kotyogna..

Elmetem egybol fogorvoshoz, azt mondta gyokertomes kell, majd megerosodik a gyokere rendben lesz.

Megcsinalta a tobblepcsos kezelest, majd kb egy 2 honapig rendben volt, de kezdodott minden elorol. Megint elmentem, megcsinalta ugyan azt.

Itt mar rovid ideig volt okes, megint ugyan az. 3.jara is megcsinalta.

Most az utolso kezeles utam nem is ereztem kulonosebb valtozast, vartam egy honapot, hatha..de talan meg rosszabb..

Mitol lehet ez? Menjek masik orvoshoz hatha?


jan. 10. 08:32
 1/2 anonim válasza:
Nálam akkor van ilyen hogyha savanyú almát eszek. Utána én mindig sajtot vagy valamilyen tejterméket eszek és utána már jól van.
jan. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akkor tudok ilyent elképzelni, ha lyukas volt, és gócos is volt a fog. Erről viszont nem írtál. Alul az 1-es fogad? Nem az íny húzódott feljebb, és a fognyak ezért vált érzékennyé?
jan. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!