Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg csak a foghúzás lehet...

Tényleg csak a foghúzás lehet megoldás vagy keressek inkább másik orvost?

Figyelt kérdés
Korábban nagyvárosba jártam fogorvoshoz (szinte mindig máshoz), most elmentem egy vidéki rendelőbe (nem magán), mert fájt korábban a fogam, most először fordult elő, hogy az érzéstelenítés ellenére is fájt néha, amikor fúrta,meg nagyon vérzett is (legalábbis folyamatosan ezt mondta az asszisztensnőnek), tett be ideglenes gyökértömést és azt mondta, menjek vissza egy hónap múlva és az sem kizárt, hogy ki kell húzni a fogam. Azt mondta, nagyon szúvas volt meg hosszú volt a gyökere, ilyesmit magyarázott..De amikor először megnézte, még egy apró lyukat látott csak.. Ja,amúgy nincs röntgene sem... Vissza merjek menni szerintetek egy hónap múlva vagy keressek másik orvost?Nem hinném, hogy egyből ez lenne a megoldás, hogy kihúzni... Nem is egy hátsó fogról van szó, hanem az egyik elülsőről..
2019. okt. 21. 17:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi, hogy akinek esetleg mondta az egyik orvos, hogy ki kell húzni valószínű, de egy másik meg nem ezt mondta. Volt-e ilyen nálatok..
2019. okt. 21. 17:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen olyan helyre menj, ahol meg tudják röntgenezni. És inkább egy mások által ajánlott maszekhoz.
2019. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én minden esetre megkeresnék egy másikat is
2019. okt. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miután én egy gány munka után vesztettem el egy kisőrlőt (még szerencse, hogy alul, viszonylag hátul, így nevethetek is bátran, jóformán láthatatlan a rés), értelem szerint marhára pipa lettem, és soha többé a büdös életben nem voltam sztk-s fogdokinál, nem is leszek. A különbség óriási, te se sajnáld rá a pénzt, inkább tegyél félre, de ne spórolj az egészségeden! Az sztk-s fogdoki is fizetős zömmel, úgyhogy mehet az ember kapásból magánba is.
2019. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmentem egy fogászati központba,inkább fizettem,úgy voltam vele. Nem kellett kihúzni a fogamat végül,több kezelés volt vele,nem volt egyszerű,de nem úgy éreztem magam legalább,mintha hentesnél lennék...sajnos az ember csak úgy kap minőséget, odafigyelést és kedvességet az egészségügyben, ha fizet érte. Tisztelet a kivételnek..
2019. dec. 12. 22:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és megmutatta a doki a röntgen képeket is és részletesen elmagyarázta,hogy mi történt mire miért volt szükség . Ez lenne a normális,nem az,hogy vagy ki kell húzni vagy nem . Így találomra..
2019. dec. 12. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!