Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Porcelán héjas kezelésről tud...

Porcelán héjas kezelésről tud nyilatkozni olyan, akit ilyennel kezeltek?

Figyelt kérdés

Torlódottak a fogaim felül, gyors megoldás lehetőségein gondolkodom. Viszont szeretnék őszinte véleményt olyanoktól, akiknek már volt ilyenben részük.


Mennyire ragad bele a kaja? Mennyire üt el a többi fogadtól? Mennyire romlik a tövénél a fogad? Lecsiszolják előtte az igazi fogat?


És a lényeg. Személy szerint te megbántad, hogy ezzel oldottad meg a dolgot?


jan. 11. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én csak akartam ilyet, de lebeszelt róla a magándokim, akihez ahogy 25 éve járok, tehát maximális a bizalmam iránta.


Azt mondta hogy mindenképp csiszolni kell a fogat ugyanúgy mint a koronanal. A korona viszont sokkal stabilabb és biztonságosabb mint a direkthej.

jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van ilyen, összesen 6 db, több mint 10 éve. Tavaly leesett az egyik, bevittem a rendelőbe és visszaragasztották. Nem bántam meg, gyönyörű lett a fogsorom, egyáltalán nem látszik, a tövénél sem, teljesen olyan, mintha a sajátom lenne. Nem ragad bele a kaja és nem üt el semennyire a többi fogamtól. Természetesen feltételezem, hogy ügyes fogorvosod van. Ha anyagilag megteheted, vágj bele.


Csiszolni kell, de közel sem annyit, mint a koronához. Stabilitás szempontjából nincs összehasonlítási alapom, nincsenek azóta külön szabályok, hogy mit ehetek, mit nem, de természetesen nem török diót velük. :)

jan. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
jan. 14. 01:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!