Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Megérheti a fogszabályzó még?

Megérheti a fogszabályzó még?

Figyelt kérdés

Egy pár éve volt rögzített fogszabályzóm, amit 2 éve vettek le. Levételkor se volt tökéletes de utána meg elkeztek elől a fogaim szétcsúszni, és az első 2 fogamnál lett egy kisebb rés, ami miatt szeretném visszarakatni.

Csak közbe az első fogamat tömni kellett, és úgy betömte a fogorvos, hogy már nincs a hézag. Így ami miatt leginkább visszarakattam volna megszűnt, viszont azt mondta a fogszabályzós orvos ( akinél a tömés után voltam ), hogy Ő feltenné még de ezt már nekem kell tudni.

Ilyenkor van értelme felrakatni?


jan. 23. 23:43
 1/4 anonim válasza:
Szia! Szerintem töméstől függetlenül ha elmozdultak a fogaid, érdemes igen. Én is hasonlóan jártam, 5 év után meg kellett ismételnem mert elmozdultak. Tudok egy nagyon jó fogászatot, ha érdekel írj :)
jan. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fogszabályozás után rakjon fogak mögé drótot, és azzal nem fog elmozdulni a fogak.
jan. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jan. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok, hogy szétjön a tömés, ha helyre állnak a fogaim.
jan. 24. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!