Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mikor fog elmúlni a fájdalom,...

Mikor fog elmúlni a fájdalom, ez általános reakció műtét után?

Figyelt kérdés
Múlt héten csütörtökön voltam fogorvosnál ciszta eltávolítás miatt, azóta apranaxot szedek mert fáj, a szám felső része belül véraláfutásos, a varratnál kellemetlen szag van, hiába mosok fogat és hiába öblítek szájvízzel akkor is. Csütörtökön kell vissza mennem varratszedésre de nem tudom hogy bírom addig. Néha jobb néha rosszabb. Orrfújás az nehézkes, néha bedagad nem nagyon az arcom bal fele.Elől érzékeny lett még egy fogam aminek idáig semmi baja nem volt és ez kihat az egész bal oldalon lévő fogaimra.
jan. 29. 02:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Ott nem is lenne nagyon szabad fogat mosni csak nagyon finoman de talán még azt sem

10 napig orrot sem lehet fújni ez főleg akkor érvényes ha felső fogat húztak és nem szabad a varratot piszkálni meg a sebet még a nyelveddel sem

A szájszag jó kérdés mitől van de nemtudom mennyire egészséges a szájvíz ilyenkor a sebnek (valamelyik nap úgy bűzlött az én szám is mintha egy kutyával csókolóztam volna előtte jó kérdés mitől volt ez, biztos nagyon higiénikus az én szám is időnként pedig én rendben tartom a fogaim)

Nekem is most húztak bölcsességfogat októberben, nagyon nehezen gyógyult kb 10 nap alatt de varrni nem kellett (volt, hogy varni kellett másik húzásom de az komplikáció mentesen gyógyult is)

A daganat meg olyan, hogy reggel éreztem, hogy be van gyulladva az arcomban az izom, délután fél négyre meg mintha úgy rendesen beverték volna az arcom fel volt püffedve teljesen

Nemtudom Cataflam, vagy 100mg Aflamint írt ki a fogorvos fogfájásra meg gyulladásra legutóbb

jan. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja igen és semmi tej tartalmú dolgot ne igyál és egyél 3-4 napig
jan. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!