Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik lehetett az az oltás,...

Melyik lehetett az az oltás, amelyet általános iskolás (valószínűleg alsó osztályos) koromban kaptam, ha jól emlékszem, csípő vagy comb környékére? Iszonyatosan fájt utána, alig bírtam hazamenni. Mi az oltás neve?

Figyelt kérdés

Másnak is nagyon fájt? Vagy ez egyéni dolog?

Magyarázat jöhet.


De lehet, hogy nem csípő vagy comb környékére kaptuk. Már nem emlékszem.


Miért volt annyira fájdalmas?



2021. dec. 28. 06:51
 1/9 anonim ***** válasza:
A tetanusz oltás szokott nagyon fájni, azt kapják általános iskola elején, talán elsőben. Keverve is van más oltásokkal, nem csak tisztán tetanusz. Mondjuk én karba kaptam.
2021. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És ilyet mindenki kap??

Én lehet h nem kaptam, pedig állítólag mindent megkaptam amit kellett..

2021. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 igen. Én annak ellenére megkaptam, hogy egy évvel korábban baleset miatt kaptam tetanuszt.
2021. dec. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! És azt hova adták? Karizomba, lapocka környékére vagy farizomba? Vagy hova?
2021. dec. 29. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Karizomba. De lehetnek eltérések. Elvileg a covid elleni oltást is lehet combizomba is kapni.
2021. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi, hogy megírtad!
2021. dec. 29. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mi az iskolában csak a karunkba kaptunk oltást. A 70-es években születtem.
2021. dec. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A 70-es évek végén.

Mi nem csak karba kaptunk.

2021. dec. 29. 14:42
 9/9 A kérdező kommentje:
2021. dec. 29. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!