Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek kihúzták egy fogát,...

Akinek kihúzták egy fogát, kinek mennyire fájt? N

Figyelt kérdés
Holnap fogok menni foghúzásra, és nagyon félek. Fent hátulról a harmadikat fogják kihúzni. Az egyik orvos teljesen szétfúrta, így konkrétan nem lóg ki a fogam az ínyemből, szóval nem tudom hogyan lesz megoldva. Nem lehet megfogni a fogamat :/

jan. 30. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Egyáltalán, semennyire nem fájt ott és akkor. Be voltam érzéstelenítve... az injekció kicsit fájt, de nem vészes.

Nekem is le volt törve, de ne aggódj, meg tudja fogni az orvos úgy is, és ki tudja húzni.

Tényleg nem fájt, egy fura, pattanó érzés volt, és már kinn s volt.

Utáána, mikor az érzéstelenítő kiment, akkor már fájt, de nekem mondták előre, hogy legyen otthon fájdalomcsillapító. De végül is annyira elviselhetetlen nem volt, egy Algoflexet vettem be, utána már semmit.

jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért félek tőle, mert nekem a fúrás 2 érzéstelenítő után is nagyon fáj :/
jan. 30. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon fájt... Most jobb stresszelni magad? Ez 15 éve volt, azóta be sem tettem a lában. Remélem, nem is kell többet.

Létezik altatásos foghúzás, de elég húzós az ára.

jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta. Cisztás volt a fogam, szóval gócpont volt. Nem volt valami kellemes a kiszedése. Nehezen jött ki :/
jan. 31. 19:11
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Nem irigyellek, és jobbulást kívánok! (3)
jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jan. 31. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Bátor voltál, jobbulást!
jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
jan. 31. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!